RC OFFROAD TRIAL 2013

27.4.2013 proběhl v Ostravském "Jajeklandu" II závod sezony 2013

Dorazilo 19 závodníků, což bylo malinko pod očekávání pořadatelů, ale omluvili se jak slováci tak rožnováci takže se to dalo celkem čekat. Počasí bylo po krátké ranní přeháňce jako vymalované, teplo a slunečno. Jelo se 5 sekcí, kdy se jako na prvním závodě automaticky nejhorší sekce každému škrtala. Sekce i když vypadaly jednoduché, byli díky vyschlému drolícímu se povrchu jednoduché a určitě ani kamenité sekce nepatřily k těm nejlehčím. Trestné body se opět sbíraly poměrně snadno.

Výsledková tabulka II závodu:

Celková výsledková tabulka po II závodě:

 

Starší články:

6.4.2013 proběhl v Krnově, po skvělé předchozí přípravě organizátoru, I. závod letošní sezony. 

Přes opravdu chladné počasí panovala dobrá nálada, ke které přispěla jak ohnivá voda, kterou nás zahříval Láďa, tak především skvělá parta lidí, kteří se už pod dlouhé zimní sezoně nemohli dočkat až vyzkouší sve modely po všech zimních úpravách a tuningu ;-).

Dorazilo 23 závodníků, což v tomto chladném počasí bylo opravdu příjemné překvapení. Jelo se 5 sekcí, kdy se jako loni automaticky nejhorší sekce každému škrtala. Sekce i když bylo avizováno, že budou jednoduché nepatřily k těm nejlehčím. Trestné body se sbíraly poměrně snadně a až na dvě výjimky jenž všem utekli o 100 a více trestných bodu byl závod vyrovnaný takřka v rozdílech jednoho bodu.

Výsledková tabulka :